Yhteystiedot

Finnmirror Oy

Y-tunnus: 0648096-5

Osoite:
Peilitie 15
38200 Sastamala

Puhelinvaihde: (03) 511 61
Sähköposti: finnmirror@finnmirror.fi
Tarjouspyynnöt: tarjouslaskenta@inaria.fi

LASKUTUS

Verkkolaskut:
Verkkolaskuosoite FI7815843000017695
Operaattori Nordea NDEAFIHH
OVT-tunnus 003706480965NDEAH

Sähköpostilaskut:
laskut@finnmirror.fi

Laskut postitse:
Finnmirror Oy, Peilitie 15, 38200 Sastamala

finnmirror tehdas sastamala

MYYNTI

Jouni Heikkinen
Myyntipäällikkö
0500 636 109
jouni.heikkinen@finnmirror.fi

Jarmo Nissinen
Projektimyynti
0500 831 384
jarmo.nissinen@finnmirror.fi

Pirjo Hoikka
Myyntiedustaja
Koulutus ja myynninedistäminen
050 556 2066
pirjo.hoikka@finnmirror.fi

Merja Rainio
Myyntiedustaja
Koulutus ja myynninedistäminen
050 594 8078
merja.rainio@finnmirror.fi

Elisa Iso-Ketola
Tuotekoordinaattori
Säilytysjärjestelmät
050 402 6711
elisa.iso-ketola@finnmirror.fi

TUOTANTO

Tuomas Pälä
Henkilöstö ja ostot
050 342 5210
tuomas.pala@finnmirror.fi

Rami Suuronen
Työnjohtaja
Säilytysjärjestelmät ja tuotekehitys
050 527 5721
rami.suuronen@finnmirror.fi

Jaakko Kaasalainen
Kuljetukset
050 575 6746
kuljetus@finnmirror.fi

    Hei!

    Jätä puhelinnumero ja olemme sinuun yhteydessä pian!